Specjalista/ka ds. kadr i płac

Główne zadania:

  • – kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników
  • – prowadzenie akt osobowych zgodnie z przepisami prawa pracy oraz kodeksem cywilnym
  • – przygotowywanie umów o pracę i innych dokumentów związanych z zatrudnieniem;
  • – ewidencja i rozliczanie czasu pracy
  • – naliczanie wynagrodzeń pracowników
  • – kontakt z instytucjami zewnętrznymi oraz sporządzanie raportów, deklaracji (ZUS, US, PFRON, PPK)
  • – organizowanie oraz nadzór nad terminowymi szkoleniami BHP i badanami medycyny pracy
  • – sporządzanie sprawozdań, zestawień i raportów
  • – udział w audytach, kontrolach instytucji zewnętrznych

Nasze wymagania:

  • – doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • – dokładność, terminowość oraz samodzielność w pracy
  • – praktyczna wiedza na temat zagadnień kadrowo-płacowych
  • – umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • – stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (prężnie działamy już 55 lat!),
  • – atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • – pracę od poniedziałku do piątku,
  • – możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach,
  • – świadczenia z ZFŚS (świadczenia świąteczne w formie pieniężnej, paczki świąteczne, pożyczki),
  • – dofinansowanie do karty sportowej (Medicover Sport),
  • – znaczące dofinansowanie do zakupu okularów,
  • – możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

Proszę o zamieszczenie w swojej aplikacji klauzuli.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nibe – Biawar Sp z o.o. w niezbędnych czynnościach procesu rekrutacyjnego. Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych umieszczoną na stronie  https://www.biawar.com.pl/o-firmie/kariera/

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wróc do ofert pracy