Specjalista ds. marketingu

Twój zakres obowiązków

  • -realizacja działań zgodnie z planem marketingowym,
  • -współpraca z agencją marketingową w zakresie kampanii reklamowych,
  • -współpraca z dostawcami usług marketingowych,
  • -administracja stron internetowych oraz Social Mediów firmy,
  • -organizowanie kampanii promocyjnych, ekspozycji i targów,
  • -redagowanie i tworzenie materiałów reklamowych,
  • -prowadzenie komunikacji z dystrybutorami, instalatorami oraz klientami,
  • -dokonywanie bieżących analiz z zakresu marketingu, raportowanie.

Nasze wymagania

  • -wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie kierunkowe: Marketing, Zarządzanie),
  • -wiedza dotycząca nowoczesnych metod i narzędzi marketingowych,
  • -dobra znajomość Social Mediów,
  • -znajomość programów graficznych,
  • -dobra znajomość języka angielskiego,
  • -łatwość nawiązywania kontaktów,
  • -samodzielność,
  • -umiejętność planowania i organizacji pracy w zespole.

Mile widziane

  • -doświadczenie we współpracy z agencjami marketingowymi,
  • -zainteresowanie Odnawialnymi Źródłami Energii.

To oferujemy

  • -zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • -pracę od poniedziałku do piątku (7.00-15.00 lub możliwość ustalenia innych godzin jeżeli dojazd np. na 8.00 lub 7.30 bardziej Ci pasuje),
  • -pracę w przyjaznej atmosferze (mimo dużego budynku, w którym pracujemy nie panuje u nas korporacyjna atmosfera),
  • -wartościowe doświadczenie zawodowe (branża OZE w ostatnich latach bardzo dynamicznie się rozwija),
  • -świadczenia z ZFŚS (świadczenia świąteczne w formie pieniężnej, paczki świąteczne, pożyczki),
  • -dofinansowanie do karty sportowej (Medicover Sport),
  • -znaczące dofinansowanie do zakupu okularów,
  • -możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

Jżeli jesteś zainteresowany/a odbyciem praktyk w firmie NIBE-BIAWAR, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego dostępnego po naciśnięciu Aplikuj.

Wróc do ofert pracy