Specjalista ds. certyfikacji

Główne zadania:

  • – monitorowanie przepisów prawnych, norm i wymagań stawianych projektowanym i produkowanym wyrobom,
  • – wprowadzanie informacji dotyczących wymagań produkowanych wyrobów do systemu ERP,
  • – prowadzenie wewnętrznej bazy dotyczącej wymagań produktowych i prawnych,
  • – czynny udział w procesie projektowania, badania i certyfikacji wyrobów,
  • – inicjowanie i opiniowanie zmian w wyrobach i podzespołach,
  • – nadzór nad zgodnością produktu na danym rynku.

Nasze wymagania:

  • – wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
  • – umiejętność czytania dokumentacji technicznej i prawnej,
  • – dobra znajomość języka angielskiego,
  • – umiejętność pracy w zespole,
  • – dobra organizacja pracy.

Mile widziane:

  • – znajomość przepisów prawnych, norm i wymagań stawianych produktom z branży ogrzewniczej,
  • – znajomość systemów ERP.

Oferujemy:

  • – stopniowe wdrożenie i wsparcie,
  • – stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (prężnie działamy już 55 lat!),
  • – pracę od poniedziałku do piątku (7.00-15.00),
  • – pracę w przyjaznej atmosferze (mimo dużego budynku, w którym pracujemy nie panuje u nas korporacyjna atmosfera),
  • – świadczenia z ZFŚS (świadczenia świąteczne w formie pieniężnej, paczki świąteczne, pożyczki),
  • – dofinansowanie do karty sportowej (Medicover Sport),
  • – znaczące dofinansowanie do zakupu okularów,
  • – możliwość zjedzenia ciepłego posiłku na stołówce (domowe jedzenie w przystępnej cenie),
  • – możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

Proszę o zamieszczenie w swojej aplikacji klauzuli.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nibe – Biawar Sp z o.o. w niezbędnych czynnościach procesu rekrutacyjnego. Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych umieszczoną na stronie  https://www.biawar.com.pl/o-firmie/kariera/

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wróc do ofert pracy