Marketing Manager

Twój zakres obowiązków

-Opracowanie i realizacja kompleksowej strategii marketingowej

-Zarządzanie marką, dbanie o jej rozpoznawalność i pozytywny odbiór na rynku

-Planowanie, prowadzenie i analiza działań marketingowych

-Współpraca z zespołami obsługowymi oraz kluczowymi klientami

-Zarządzanie budżetem marketingowym w ramach zarządzanego obszaru

-Analiza rynku i konkurencji w celu identyfikacji trendów, możliwości i potencjalnych ryzyk

-Identyfikacja i rozwijanie nowych możliwości marketingowych i biznesowych, wspierających strategiczne cele firmy

-Organizacja i uczestnictwo w wydarzeniach branżowych i konferencjach

-Tworzenie raportów i prezentacji dotyczących działań marketingowych

-Zarządzanie podległym zespołem

Nasze wymagania

-Minimum 5 lat doświadczenia w marketingu oraz doświadczenie na stanowisku lidera

-Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem specjalistów i współpracy z innymi działami

-Gruntowna wiedza na temat marketingu oraz zarządzania marką

-Inicjatywa i chęć testowania nowych pomysłów, narzędzi i rozwiązań marketingowych w celu zwiększenie skuteczności działań

-Umiejętność dostrzegania nowych możliwości marketingowych i biznesowych oraz przekuwania ich w konkretne projekty realizujące strategiczne cele firmy

-Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację projektów

-Wysoka motywacja własna

-Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

-Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży OZE

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-Ciekawy i różnorodny zakres obowiązków dotyczący strategii marketingowej firmy i bezpośredniego udziału w jej wdrożeniu

-Pracę w przyjaznej atmosferze (mimo dużego budynku, w którym pracujemy nie panuje u nas korporacyjna atmosfera)

-Świadczenia z ZFŚS (świadczenia świąteczne w formie pieniężnej, paczki świąteczne, pożyczki)

-Dofinansowanie do karty sportowej (Medicover Sport)

-Znaczące dofinansowanie do zakupu okularów

-Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

-Pracę w międzynarodowym środowisku

Jeżeli jesteś zainteresowany/a ofertą pracy w firmie NIBE-BIAWAR, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego dostępnego po naciśnięciu Aplikuj.

Wróc do ofert pracy