Księgowy / Księgowa

Twój zakres obowiązków

-Weryfikacja i księgowanie faktur zakupu towarów i materiałów (krajowe, WNT, import).

-Sprawdzanie rejestrów zakupu oraz pliku JPK VAT.

-Analiza i kontrola stanów magazynowych.

-Kontrola poprawności rozliczeń.

-Udział w zamknięciu okresów sprawozdawczych.

– Wsparcie przy audytach wewnętrznych i zewnętrznych.

Nasze wymagania

-Wykształcenie wyższe – preferowane ekonomia, rachunkowość.

-Min. 2 lata doświadczenia w księgowości na podobnym stanowisku.

-Odpowiedzialność za terminową realizację zadań.

-Znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych (VAT, CIT) i ustawy o rachunkowości oraz umiejętność ich zastosowania w praktyce.

-Komunikatywność, rzetelność i dokładność w pracy.

Mile widziane

-Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej.

-Doświadczenie w pracy z systemem COMARCH ERP XL.

To oferujemy

-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (prężnie działamy już 55 lat!).

-Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia.

-Pracę od poniedziałku do piątku.

-Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach.

-Świadczenia z ZFŚS (świadczenia świąteczne w formie pieniężnej, paczki świąteczne, pożyczki).

-Dofinansowanie do karty sportowej (Medicover Sport).

-Znaczące dofinansowanie do zakupu okularów.

-Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a ofertą pracy w firmie NIBE-BIAWAR, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego dostępnego po naciśnięciu Aplikuj.

Wróc do ofert pracy