Kierownik ds. Zakupów

Główne zadania:

  • – planowanie i nadzór nad realizacją strategii zakupowej, zgodnie z celami strategicznymi spółki
  • – współpraca z dostawcami krajowymi oraz zagranicznymi
  • – pozyskiwanie dostawców, prowadzenie negocjacji, ustalanie warunków współpracy oraz zawieranie umów
  • – rozwijanie oraz utrzymywanie relacji z dostawcami i partnerami biznesowymi
  • – realizacja procesów zakupowych zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami zakupowymi
  • – analiza warunków handlowych
  • – kontrola i zarządzanie budżetem
  • – opracowanie strategii procesu zakupowego
  • – odpowiedzialność za pracę podległego zespołu

Nasze wymagania:

  • – doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie zakupów i zarządzania dostawcami
  • – wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)
  • – biegła znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodny kontakt z dostawcami zagranicznymi oraz prowadzenie negocjacji handlowych
  • – umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i analityczne
  • – umiejętność organizacji pracy własnej oraz zarządzania pracą zespołu

Oferujemy:

  • – stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (prężnie działamy już 55 lat)
  • – bardzo samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • – system premiowy
  • – świadczenia z ZFŚS (świadczenia świąteczne w formie pieniężnej, paczki świąteczne, pożyczki)
  • – dofinansowanie do karty sportowej (Medicover Sport)
  • – możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

Proszę o zamieszczenie w swojej aplikacji klauzuli.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nibe – Biawar Sp z o.o. w niezbędnych czynnościach procesu rekrutacyjnego. Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych umieszczoną na stronie  https://www.biawar.com.pl/o-firmie/kariera/

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wróc do ofert pracy