Doradca techniczny (serwis pomp ciepła)

Twój zakres obowiązków

  • -rozpatrywanie reklamacji w zakresie oferty NIBE,
  • -telefoniczna i mailowa obsługa serwisowa (przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych, wsparcie techniczne instalatorów i serwisantów),
  • -obsługa zgłoszeń serwisowych i związanej z nimi dokumentacji,
  • -udział w wyjazdach serwisowych (uruchomienia, przeglądy i diagnostyka instalacji z pompami ciepła NIBE)
  • -prowadzenie magazynu części zamiennych, realizacja zamówień, wysyłka części zamiennych do kontrahentów i dostawców,
  • -współpraca z serwisem dostawców w zakresie rozpatrywania reklamacji, dokumentacji technicznej, opisywania i wysyłki części do dostawców,
  • -koordynowanie i rozliczanie usług serwisowych.

Nasze wymagania

  • -wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechaniczne, inżynieria środowiska, ciepłownictwo) – absolwenci również mile widziani,
  • -podstawowa wiedza o pompach ciepła – ogólna znajomość zagadnienia,
  • -znajomość języka angielskiego,
  • -umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • -chęć uczenia się nowych rzeczy,
  • -umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,
  • -dobra organizacja pracy, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • -sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Mile widziane

  • -doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • -znajomość zagadnień związanych z układami hydraulicznymi i elektrycznymi.

To oferujemy

  • -zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • -pracę od poniedziałku do piątku (7.00-15.00 lub możliwość ustalenia innych godzin jeżeli dojazd np. na 8.00 lub 7.30 bardziej Ci pasuje),
  • -szkolenia produktowe (jeżeli nie masz dużego doświadczenia, nie obawiaj się, cenimy ludzi z potencjałem i ich szkolimy),
  • -pracę w przyjaznej atmosferze (mimo dużego budynku, w którym pracujemy nie panuje u nas korporacyjna atmosfera),
  • -system premiowy,
  • -świadczenia z ZFŚS (świadczenia świąteczne w formie pieniężnej, paczki świąteczne, pożyczki),
  • -dofinansowanie do karty sportowej (Medicover Sport),
  • -znaczące dofinansowanie do zakupu okularów,
  • -możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a ofertą pracy w firmie NIBE-BIAWAR, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego dostępnego po naciśnięciu Aplikuj.

Wróc do ofert pracy