Kotły peletowe Pellux stary szablon

Kotły peletowe Pellux – marka firmy NIBE-BIAWAR

Kotły PELLUX to nowoczesna marka NIBE-BIAWAR – producenta rozwiązań grzewczych do domów jedno- i wielorodzinnych, zakładów przemysłowych i obiektów usługowych. NIBE to nowoczesne pompy ciepła, marka BIAWAR to zaawansowane technologicznie podgrzewacze wody.

 

ZOBACZ OFERTĘ PELLUX ORAZ ZNAJDŹ INSTALATORA NA STRONIE WWW.PELLUX.PL

 

ECODESIGNJednym z podstawowych celów Nibe-Biawar jest rozwijanie produktów energooszczędnych. Chcemy przyczyniać się do ochrony środowiska naturalnego, dlatego nieustannie ulepszamy rozwiązania wykorzystujące odnawialne źródła energii. Pełne zautomatyzowanie systemów grzewczych, w których wykorzystuje się kotły peletowe PELLUX, zapewnia niezwykłą wygodę i łatwość użytkowania. Kotły c.o. z podajnikiem nie wymagają obsługi, są oszczędne w eksploatacji. Procesy takie jak podawanie paliwa, kontrola spalania, czyszczenie wymiennika oraz sterowanie instalacją grzewczą przebiegają automatycznie. Jest to duża przewaga nad innymi kotłami na paliwa stałe oraz doskonała alternatywa dla osób, które nie mają dostępu do gazu ziemnego. Rozwiązanie to przekona także osoby, które budują domy energooszczędne, korzystające z odnawialnych źródeł energii.

 

Slim Wyswietlacz Min 585x1024P200 Bez Tla Nowa Naklejka  819x1024P100 Bez Tla NOWA NAKLEJKA 931x1024

Kotły peletowe PELLUX łączą w sobie nowoczesną, a zarazem sprawdzoną konstrukcję wymiennika opartą o system kanałów spalinowych wyposażonych w turbulatory, która zapewnia uzyskanie wysokiej sprawności kotła (90 – 92%) oraz zmniejszenie zużycia paliwa w porównaniu do kotłów wyposażonych w tradycyjny wymiennik.


tło trójkąt

Kotły pelletowe pellux

Najwyższa jakość

Zobacz pellux.pl

tło trójkąt mały
ikona słuchawki biała ikona słuchawki

Skontaktuj się z Autoryzowanym dystrybutorem

> Dystrybutorzy
punkt na mapie ikona biała ikona punkt na mapie

Sprawdź nasze aktualne nowości i promocje

> Aktualności
ikona informacje biała ikona informacje

Sprawdź gdzie znajdziesz autoryzowanego serwisanta

> Znajdź serwisanta
ikona koperta biała ikona koperta

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami

> Kontakt