Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Referencje

 
 
 

Kalkulator kosztów

 
 

Masz pytanie?

Jeśli masz pytania czy wątpliwości,
prosimy pisać lub dzwonić

 

E-mail
pompyciepla@biawar.com.pl

Infolinia
0 801 003 066

Powietrze zewnętrzne (5)

Pompa ciepła na powietrze zewnętrzne do ustawienia na zewnątrz budynku. Zaprojektowana  specjalnie do klimatu Skandynawii. Możliwość pracy nawet do ?25°C temperatury zewnętrznej.

NIBE AP-AW30 to jednofunkcyjna pompa ciepła na powietrze zewnętrzne, dwusprężarkowa, zasilanie 3x400V.

Pompa ciepła typu powietrze/powietrze do ustawienia na zewnątrz budynku. Możliwość pracy nawet do ?20°C temperatury zewnętrznej. NIBE ARIA to kompletny system grzewczo-chłodzacy z modulowaną mocą grzewczą.

Pompa ciepła na powietrze zewnętrzne do ustawienia na zewnątrz budynku. Zaprojektowana specjalnie do klimatu Skandynawii. Możliwość pracy nawet do ?20°C temperatury zewnętrznej. NIBE F2040 to pompa ciepła typu monoblok z modulowaną mocą grzewczą i wbudowaną funkcją chłodzenia.

NIBE SPLIT to kompletny, energooszczędny system do ogrzewania, chłodzenia oraz produkcji ciepłej wody użytkowej, przeznaczony do budynków o zróżnicowanej wielkości. Składa się z jednostki zewnętrznej AMS 10 oraz jednostki wewnętrznej HK 200S z wbudowanym zasobnikiem c.w.u. lub jednostki wewnętrznej HBS 05 (wymiennik ciepła) i zewnętrznego sterownika SMO.

 
 
Jestemy na Google+
Google+

Yeezy boost 350 V2 Yeezy boost 350 V2 for sale Yeezy 350 V2 for sale Yeezy 350 V2