Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Masz pytanie?

Jeśli masz pytania czy wątpliwości,
prosimy pisać lub dzwonić

 

E-mail
ogrzewacze@biawar.com.pl

Infolinia
0 801 003 066

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznych Targach BUDMA, które odbędą się w dniach 07-10 luty 2017r., w Poznaniu.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo,

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani produktami marki NIBE, z uwagi na problemy techniczne ze stroną www.biawar.com.pl, prosimy o korzystanie z nowej strony www.nibe.pl, na której znajdują się wszystkie informacje dotyczące pomp ciepła, rekuperatorów i zbiorników marki NIBE, a także aktualny cennik.

28 kwietnia zakończyły się targi INSTALACJE 2016 w Poznaniu. Wiele nowości w ofercie NIBE-BIAWAR ściągnęło na nasze stoisko setki osób. Dziękujemy za odwiedziny!

Czytaj więcej...

Szukasz niewielkiego ogrzewacza wody do domku na działce? Potrzebujesz urządzenia, które szybko i oszczędnie podgrzeje wodę użytkową?

Od 4 kwietnia do 30 czerwca 2016 roku w najlepszych punktach sprzedaży Biawar obowiązują rabaty do 15% na podgrzewacze elektryczne, zarówno przepływowe, jak i pojemnościowe!

Czytaj więcej...

Z przyjemnością informujemy o pozytywnym wyniku audytu certyfikującego  ISO 14001 ? System Zarządzania Środowiskowego i przyznaniu NIBE-BIAWAR stosownego certyfikatu.

Czytaj więcej...

W ofercie NIBE-BIAWAR pojawiły się nowe zasobniki LINDO, charakteryzujące się dużą wydajnością c.w.u.  i doskonałymi parametrami termoizolacyjnymi.

Czytaj więcej...

Wejście w życie z dniem 26 września br. Dyrektywy ErP oraz dążenie firmy NIBE-BIAWAR do oferowania urządzeń najwyższej klasy spowodowało wprowadzenie kilku nowych wyrobów, które spełniają wysokie wymagania Dyrektywy ErP nie tylko dla roku 2015, ale także te, które będą obowiązywać po roku 2017!

Czytaj więcej...

W wyniku głosowania komisji konkursowej główną nagrodę w konkursie ?Wymyśl hasło ? wygraj Junaka? wygrał Pan Tomasz z Dąbrowy Górniczej. Hasło, które zagwarantowało laureatowi pierwsze miejsce to ?Źródło domowego ciepła?.

Czytaj więcej...

Miło nam poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni  Diamentem Forbes 2015 w prestiżowym rankingu firm najszybciej zwiększających swoją wartość.

Czytaj więcej...

W dniu 25 września zakończyła się czwarta edycja targów Renexpo w Warszawie. W tym roku zaprezentowało się ponad 100 wystawców z 10 krajów, których odwiedziło prawie 4000 zwiedzających.

Czytaj więcej...

Jesteśmy na Google+
Google+