Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Masz pytanie?

Jeśli masz pytania czy wątpliwości,
prosimy pisać lub dzwonić

 

E-mail
marketing@biawar.com.pl

Infolinia
0 801 003 066

W sierpniu 2015 roku w nowo wybudowanym budynku jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 240 m2 została zainstalowana gruntowa pompa ciepła NIBE F1245 o mocy grzewczej 10 kW. Urządzenie zasila niskotemperaturowy podłogowy system grzewczy oraz przygotowuje ciepłą wodę użytkową w zintegrowanym zbiorniku c.w.u. o pojemności 180 litrów. Dolne źródło pompy ciepła stanowi kolektor gruntowy pionowy o łącznej długości 240 mb (3 odwierty po 80 mb). Energia na potrzeby centralnego ogrzewania akumulowana jest w zbiorniku buforowym BIAWAR BU o pojemności 100 litrów. Dodatkowo został zainstalowany intercooler, który współpracując z pompą ciepła latem chłodzi budynek, zaś zimą poprawia wydajność rekuperacji.

Właściciel domu jest młodym człowiekiem podążającym za innowacyjnymi rozwiązaniami, które zwiększają komfort życia codziennego. Zdecydował się na zakup i montaż gruntowej pompy ciepła NIBE ze względów ekonomicznych, a także estetycznych. Niskie koszty eksploatacji pompy ciepła NIBE, jak również jej uniwersalny, ponad czasowy wygląd, intuicyjny kolorowy wyświetlacz z czytelnym menu w języku polskim oraz możliwość zdalnego sterowania przez Internet miały znaczny wpływ na podjęcie decyzji o zakupie pompy ciepła NIBE.

 

Miejsce: Dębie Wielkie (woj. mazowieckie)

Pompa ciepła: F1245

Moc grzewcza: 10 kW

Dolne źródło: odwierty pionowe (240 mb, tj. 3 odwierty po 80 mb)

Wykonawca: HYDROSOWA

Jestemy na Google+
Google+

Yeezy boost 350 V2 Yeezy boost 350 V2 for sale Yeezy 350 V2 for sale Yeezy 350 V2