Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Masz pytanie?

Jeśli masz pytania czy wątpliwości,
prosimy pisać lub dzwonić

 

E-mail
marketing@biawar.com.pl

Infolinia
0 801 003 066

NIBE SPLIT we współpracy z kotłem olejowym

W 2012 roku w budynku mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 160 m2 została zainstalowana powietrzna pompa ciepła NIBE SPLIT o modulowanej mocy grzewczej od 3,5 do 12 kW. Pompa ciepła zasila mieszany system grzewczy oraz przygotowuje ciepłą wodę użytkową na potrzeby 4-osobowej rodziny, w zintegrowanym zbiorniku o pojemności 270 litrów.

Przed termomodernizacją budynek ogrzewany był za pomocą kotła olejowego. Właściciele domu zachowali kocioł olejowy jako szczytowe źródło ciepła, wspomagające pracę pompy ciepła. Dzięki instalacji NIBE SPLIT roczne koszty ogrzewania i produkcji c.w.u. zmalały z 10000 zł (praca kotła olejowego) do  ok. 3000 zł (energia elektryczna potrzebna do zasilania pompy ciepła). System grzewczy na bazie powietrznej pompy ciepła NIBE SPLIT pracuje trzykrotnie taniej.

 

Miejsce: Pabianice (woj. łódzkie)

Pompa ciepła: NIBE SPLIT

Moc grzewcza: 3,5-12 kW

Powierzchnia ogrzewania: 160 m2

Dolne źródło: powietrze zewnętrzne

Jestemy na Google+
Google+

Yeezy boost 350 V2 Yeezy boost 350 V2 for sale Yeezy 350 V2 for sale Yeezy 350 V2