Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Masz pytanie?

Jeśli masz pytania czy wątpliwości,
prosimy pisać lub dzwonić

 

E-mail
marketing@biawar.com.pl

Infolinia
0 801 003 066

Termomodernizacja z powietrzną pompą ciepła NIBE - to się opłaca!
W budynku mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 280 m2 została zainstalowana powietrzna pompa ciepła NIBE SPLIT o modulowanej mocy grzewczej w zakresie od 4 do 16 kW. Urządzenie zastąpiło tradycyjny kocioł olejowy. Pompa ciepła NIBE SPLIT zasila wysokotemperaturowy system grzejnikowy oraz przygotowuje ciepłą wodę użytkową w oddzielnym zasobniku NIBE HEV o pojemności 300 litrów.

Dzięki instalacji pompy ciepła NIBE SPLIT roczne koszty ogrzewania i produkcji c.w.u. zmalały z 16000 zł (praca kotła olejowego) do 5200 zł (energia elektryczna potrzebna do zasilania pompy ciepła). Piękny ogród pozostał nietknięty, a wnętrze garażu raczej zyskało na estetyce. Świadomość, że inwestycja zwróci się po 3-4 latach oraz kultura pracy urządzenia, sprawia, że pomysł zastosowania powietrznej pompy ciepła NIBE SPLIT do termomodernizacji budynku, okazał się "strzałem w dziesiątkę".

 

Miejsce: Cyprianów (woj. łódzkie)

Pompa ciepła: NIBE SPLIT

Moc grzewcza: 4-16 kW

Powierzchnia ogrzewania: 380 m2

Dolne źródło: powietrze zewnętrzne

Jestemy na Google+
Google+

Yeezy boost 350 V2 Yeezy boost 350 V2 for sale Yeezy 350 V2 for sale Yeezy 350 V2