Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Masz pytanie?

Jeśli masz pytania czy wątpliwości,
prosimy pisać lub dzwonić

 

E-mail
marketing@biawar.com.pl

Infolinia
0 801 003 066

Z przyjemnością informujemy, że firma NIBE-BIAWAR zdobyła PUCHAR RENEXPO Poland w kategorii "Innowacyjna Technologia" za system z pompą ciepła NIBE F1245 PC, zapewniający ogrzewanie, chłodzenie, ciepłą wodę i wentylację z odzyskiem ciepła.

Image

W dniach 17-18 października 2012 r. odbyła się w Warszawie druga edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO? Poland.

Jednym z najważniejszych tegorocznych zagadnień RENEXPO? były pompy ciepła. Nasza firma miała szansę zaprezentować swoją ofertę i pokazać szerokie możliwości zastosowania pomp ciepła NIBE podczas Forum Pomp Ciepła, które odbyło się w dniu 17.10.2012 r.

Technologia pomp ciepła NIBE została doceniona nie tylko przez odwiedzających i uczestników konferencji, ale również przez organizatorów. W tym miejscu z przyjemnością informujemy, że firmaNIBE-BIAWAR zdobyła PUCHAR RENEXPO Poland w kategorii "Innowacyjna Technologia" za system z pompą ciepła NIBE F1245 PC, zapewniający ogrzewanie, chłodzenie, ciepłą wodę i wentylację z odzyskiem ciepła.

Image

Image

Dziękujemy organizatorom i Jury za wyróżnienie i przyznaną nagrodę!

 

Dodatkowo informujemy, iż firma NIBE-BIAWAR, jako członek wspierający Polską Organizację Rozwoju Technologii Pomp Ciepła brała czynny udział w I Kongresie PORT PC, zorganizowanym w dniu 18 października podczas Targów RENEXPO Poland w Warszawie. I Kongres PORT PC to największe w tym roku wydarzenie branży pomp ciepła w Polsce w 2012 r. Kongres zgromadził ponad 300 specjalistów, w tym również partnerów NIBE-BIAWAR. Tak liczny udział uczestników w tym wydarzeniu jest potwierdzeniem potrzeby wspólnych działań na rzecz zrównoważonego rozwoju technologii pomp ciepła w Polsce.

 

Wykłady i prezentacje były podsumowaniem obecnej sytuacji na rynku pomp ciepła w Polsce. Na konferencji omówione zostały perspektywy rozwoju technologii pomp ciepła oraz ich zastosowania w budynkach niskoenergetycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się zarówno tematyka badań efektywności pomp ciepła w Europie jak i panel dyskusyjny z udziałem ekspertów OZE.

 

Zachęcamy do obejrzenia podsumowania I Kongresu PORT PC w formie reportażu filmowego GlobEnergia, a także do zapoznania się z wywiadami, przeprowadzonymi przez dziennikarzy PortalEnergia.pl na temat firmy Nibe-Biawar oraz pomp ciepła i energii odnawialnej:

>>Wywiad 1

>>Wywiad 2 

Jesteśmy na Google+
Google+