Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Masz pytanie?

Jeśli masz pytania czy wątpliwości,
prosimy pisać lub dzwonić

 

E-mail
marketing@biawar.com.pl

Infolinia
0 801 003 066

Już 29 stycznia weźmiemy udział w projekcie BudShow 2013 - dom autonomiczny, w czasie Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA w Poznaniu.

Serdecznie zapraszamy Państwa w dniach 29.01-01.02 do Pawilonu 3A, stoisko 80.

W ramach BudShow będzie można zobaczyć projekt domu całkowicie samowystarczalnego, w którym dominują pro-ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania.

  

W czasie targów zaprezentujemy energooszczędny system do ogrzewania, chłodzenia oraz produkcji ciepłej wody użytkowejNIBE SPLIT AMS 10-8, a także gruntową pompę ciepła nowej generacji NIBE F1245.

 

NIBE SPLIT jest trządzeniem grzewczo-chłodniczym typu powietrze/woda, zaprojektowanym na zasadzie "wszystko w jednym", który daje pełen komfort cieplny, w bezpieczny i ekonomiczny sposób.

NIBE F1245 to gruntowa pompa ciepła ze zintegrowanym zbiornikiem ciepłej wody o poj. 180 litrów. Pompę charakteryzuję wysoka efektywność, niskie koszty ogrzewania, a także przyjazny dla użytkownika system sterowania pracą urządzenia.

Na stoisku Nibe-Biawar będzie można zobaczyć także wysoko zaawansowany produkt techniki solarnej, kolektor próżniowyHEVELIUS SCM-15.

 

Serdecznie zapraszamy do domu pokazowego i na nasze stoisko! 

Jesteśmy na Google+
Google+