Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Masz pytanie?

Jeśli masz pytania czy wątpliwości,
prosimy pisać lub dzwonić

 

E-mail
marketing@biawar.com.pl

Infolinia
0 801 003 066

W dniach 29.01-01.02.2013r na terenie MTP odbyły się Międzynarodowe Targi Budowlane BUDMA 2013. Targi, w których uczestniczyło 1000 przedsiębiorców z 35 krajów świata, odwiedziło 53 000 gości. Serdecznie dziękujemy za liczną obecność na naszym stoisku i zainteresowanie naszą ofertą.
W tym roku uczestnicy targów mogli zobaczyć topowe produkty NIBE-BIAWAR - pompę gruntową NIBE F1245, pompę powietrzną NIBE SPLIT oraz kolektor HEVELIUS SCM-15.
Szczególnie dużym zainteresowaniem zwiedzających okazał sie projekt domu wzorcowego BudShow, na którym prezentowaliśmy na żywo nasze produkty oraz przedstawialiśmy budowę, zasadę działania oraz obiekty referencyjne podczas cyklicznych prezentacji firmowych w domu BudShow, prowadzonych przez naszych specjalistów.
 
 
 Zostaliśmy także zaproszeni do udzielenia wywiadu promującego pompy ciepła, który prowadził znany prezenter pogody i sympatyk OZE - Pan Tomasz Zubilewicz. Nagranie wkrótce ukaże się w serwisie Wokół Słońca, a także na naszej stronie internetowej.
 
 
 Z radością przekonaliśmy się o powodzeniu promocji "Targuj się o NIBE". Podczas Budmy rozdaliśmy aż 100 kuponów o wartości 2000 zł na zakup pompy ciepła!
Promocja trwa nadal i zachęcamy do odwiedzin naszego stoiska na kolejnych targach. Więcej informacji o promocji znajdziecie Państwo tutaj
Jesteśmy na Google+
Google+