Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Masz pytanie?

Jeśli masz pytania czy wątpliwości,
prosimy pisać lub dzwonić

 

E-mail
marketing@biawar.com.pl

Infolinia
0 801 003 066

W dniach 16-17.10.2013r w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO. Serdecznie zapraszamy na stoisko NIBE-BIAWAR.

ImageImage

 

W związku ze zbliżającymi się Międzynarodowymi Targami Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO w Warszawie, chcielibyśmy zaprosić Państwa do odwiedzenia stoiska NIBE-BIAWAR i zapoznania się z ofertą niewątpliwie jednych z najlepszych pomp ciepła.

ImagePodczas tegorocznych targów zostanie zaprezentowana gruntowa pompa ciepła NIBE F1245 oraz powietrzna NIBE SPLIT. Będą mieli Państwo także okazję zobaczyć zupełną nowość w naszej ofercie, powietrzną pompę ciepła NIBE AP-AW 25kW, będącą przedstawicielem nowej serii pomp ciepła dużych mocy.

Ponadto chcielibyśmy zaprosić Państwa na Forum Pomp Ciepła, na którym zaprezentujemy praktyczne sposoby wykorzystania pomp ciepła na przykładzie wybranych inwestycji. Wstęp na Forum Pomp Ciepła jest bezpłatny, jednak wymagana jest rejestracja. Formularz rejestracyjny oraz szczegółowy program forum branży pomp ciepła dostępny jest tutaj.

Będziemy Państwa oczekiwać w dniach 16-17 października w Warszawskim Centrum EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14 na stoisku D12.

W celu otrzymania bezpłatnego biletu wejścia prosimy zabrać ze sobą wypełniony formularz rejestracyjny dostępny tutaj.

 

Serdecznie zapraszamy!

Jesteśmy na Google+
Google+