Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Masz pytanie?

Jeśli masz pytania czy wątpliwości,
prosimy pisać lub dzwonić

 

E-mail
marketing@biawar.com.pl

Infolinia
0 801 003 066

W dniach 10.03-14.03.2015 wzięliśmy udział w największej imprezie targowej grzewczo-wentylacyjnej i sanitarnej w Europie ? ISH Frankfurt 2015.

Po raz pierwszy organizatorzy wprowadzili koncepcję kraju partnerskiego, któremu poświęcone były specjalne wydarzenia i ekspozycje. Jako pierwszego partnera targów ISH wybrano Polskę.

W ISH 2015 udział wzięło 2.465 wystawców. Odwiedziło ich natomiast 198 tys. osób z czego 37%  zwiedzających stanowili goście z zagranicy.

W tym roku marka BIAWAR obecna była na stoisku grupy NIBE ENERGY SYSTEM w Pawilonie 9.0, które spotkało się z dużym zainteresowaniem odwiedzających.  Naszą ofertę produktową reprezentowały głównie nowoczesne kotły peletowe, a w szczególności dwie premiery ? PELMAX Touch z dotykowym wyświetlaczem LCD oraz PELMAX 12 kW o kompaktowym i niepowtarzalnym wyglądzie.

Ponadto w Pawilonie 8.0 można było zapoznać się z nowościami w zakresie pomp ciepła NIBE, które sukcesywnie będą wprowadzane do oferty również na rynku polskim.

Z roku na rok organizatorzy targów kładą coraz większy nacisk na kwestię ochrony środowiska, designu oraz funkcjonalności. Hasłem przewodnim tegorocznych targów było ?Comfort meets Technology? i jesteśmy przekonani, że nasze kotły, które są połączeniem komfortu obsługi, nowoczesności i ekologii, idealnie wpasowały się w tegoroczną koncepcję targów ISH. Przekonało nas o tym tak duże zainteresowanie naszymi urządzeniami.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz filmu, prezentującego nowości NIBE ISH 2015 na naszym kanale youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=9EmZH-3ilI0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy na Google+
Google+