Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Masz pytanie?

Jeśli masz pytania czy wątpliwości,
prosimy pisać lub dzwonić

 

E-mail
marketing@biawar.com.pl

Infolinia
0 801 003 066

28 kwietnia zakończyły się targi INSTALACJE 2016 w Poznaniu. Wiele nowości w ofercie NIBE-BIAWAR ściągnęło na nasze stoisko setki osób. Dziękujemy za odwiedziny!

Podczas tegorocznych Targów zaprezentowaliśmy między innymi:

Podgrzewacz elektryczny VIKING SMART - Podgrzewacze wody serii VIKING SMART wyposażony został w zaawansowany elektroniczny regulator sterujący SMART, optymalizujący pracę podgrzewacza, a także poprawiający komfort i oszczędność użytkowania. Dzięki temu oraz grubej warstwie izolacji wszystkie dostępne pojemności 60, 80, 100 i 120 występują w Klasie Energetycznej B!

Zasobnik LINDO ? to nowość wśród zasobników stojących z wężownicą. Zasobniki LINDO to kompaktowe, stojące zasobniki w obudowie z tworzywa sztucznego zaprojektowane w szczególności do współpracy z kotłami gazowymi. Dostępne pojemności to 120 i 150 litrów.

Kotły peletowe PELLUX ? to nowoczesne, niemal bezobsługowe, a przede wszystkim bardzo ekonomiczne kotły, które sprostają największym wymaganiom. Zapewniają ogromny komfort użytkowania dzięki zautomatyzowaniu takich czynności jak dawkowanie paliwa, kontrola procesu spalania oraz sterowanie instalacją grzewczą. W Klubie Premier zaprezentowaliśmy kocioł PELLUX COMPACT TOUCH o mocy 12kW.

System BIAWAR MULTISPLIT - to kompletny system ogrzewania, chłodzenia oraz produkcji ciepłej wody, na bazie powietrznej pompy ciepła. Wyjątkową zaletą systemu BIAWAR MULTISPLIT jest jego ?elastyczność?, która daje możliwość ogrzewania/chłodzenia powietrza z wykorzystaniem powietrznych jednostek wewnętrznych, przy jednoczesnym ogrzewaniu/chłodzeniu pomieszczeń wodnym systemem grzewczym. Ponadto do jednostki zewnętrznej można podłączyć moduł EMIX, służący do produkcji ciepłej wody użytkowej w osobnym zbiorniku c.w.u.

Powietrzna pompa ciepła NIBE  F2120 ? to prawdziwa rewolucja w ogrzewaniu domów, która będzie miała swoją premierę w Polsce, właśnie na targach Instalacje. NIBE F2120 stanowi przełom w technologii pomp ciepła typu powietrze/woda, osiągając sezonowy współczynnik efektywności SCOP powyżej wartości 5,0!

System grzewczo-chłodząco-wentylacyjny NIBE? to inteligentny system na bazie gruntowej inwerterowej pompy ciepła NIBE F1255 bijącej rekordy sprawności i nowego rekuperatora NIBE ERS kontrolowanego przez regulator pompy ciepła. System zapewnia ogrzewanie, chłodzenie, ciepłą wodę i rekuperację. Istnieje możliwość zdalnego sterowania prze Internet, GSM czy BMS.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii zdjęć.

 

Jesteśmy na Google+
Google+