Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Masz pytanie?

Jeśli masz pytania czy wątpliwości,
prosimy pisać lub dzwonić

 

E-mail
marketing@biawar.com.pl

Infolinia
0 801 003 066

Szukasz niewielkiego ogrzewacza wody do domku na działce? Potrzebujesz urządzenia, które szybko i oszczędnie podgrzeje wodę użytkową?

Od 4 kwietnia do 30 czerwca 2016 roku w najlepszych punktach sprzedaży Biawar obowiązują rabaty do 15% na podgrzewacze elektryczne, zarówno przepływowe, jak i pojemnościowe!

 

Sprawdź w PUNKTACH SPRZEDAŻY BIAWAR

 

Kliknij w link i zobacz wszystkie dostępne modele elektrycznych podgrzewaczy wody. 

 

 

Zastosowanie podgrzewaczy wody 

Podgrzewacze Biawar idealnie nadają się do domków letniskowych, na działki rekreacyjne, do garaży, do piwnic i innych pomieszczeń użytkowych / gospodarczych, gdzie nie ma możliwości uzyskania ciepłej wody użytkowej. Podgrzewacze Biawar szybko i oszczędnie podgrzeją wodę. 

W zależności od zapotrzebowania możemy wybrać urządzenia pracujące w pionie lub w poziomie. Podgrzewacze montuje się w punkcie poboru wody - mogą być umieszczone pod lub nad umywalką, prysznicem lub innym miejscem, gdzie chcemy mieć ciepłą wodę użytkową. Okres eksploatacji podgrzewaczy uzależniony jest od jakości wody oraz od rodzaju zabezpieczenia antykorozyjnego. Biawar oferuje Klientom zbiorniki stalowe, emaliowane (nie dotyczy bezciśnieniowych, zbiornikowych podgrzewaczy 5-10 litrów) z dodatkowym zabezpieczeniem, jakim jest wymienialna anoda magnezowa.

Podgrzewacze pojemnościowe zapewniają stały dopływ dużej ilości wody do każdego punktu poboru w zakresie temperatur od 35 do 80?C. Możliwe jest korzystanie z taryfy nocnej, co w połączeniu z efektywną izolacją termiczną zapewni na długi czas ciepłą wodę. 

Przepływowe podgrzewacze są urządzeniami energooszczędnymi z uwagi na pobór prądu tylko podczas poboru wody. Odrębną grupę podgrzewaczy przepływowych stanowią podgrzewacze trójfazowe (dużych mocy). Pracują one jako urządzenia ciśnieniowe i dostarczają ciepłą wodę do kilku punktów jej poboru. 

 

Jesteśmy na Google+
Google+