Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Masz pytanie?

Jeśli masz pytania czy wątpliwości,
prosimy pisać lub dzwonić

 

E-mail
marketing@biawar.com.pl

Infolinia
0 801 003 066

Dyrektywa Erp wprowadza konieczność dołączania do produktów, a także stosowania we wszelkich materiałach informacyjnych i reklamowych informacji o klasie efektywności energetycznej urządzeń.

Dążenie firmy NIBE-BIAWAR do oferowania urządzeń najwyższej klasy spowodowało wprowadzenie kilku nowych wyrobów, które spełniają wysokie wymagania Dyrektywy ErP nie tylko dla roku 2015, ale także te, które będą obowiązywać po roku 2017!

Wśród oferowanych przez nas zasobników c.w.u. na szczególne wyróżnienie zasługują zasobniki QUATTRO o pojemności 100 i 150 litrów, jedyne w klasie energetycznej A! Wśród urządzeń elektrycznych najwyższą klasą efektywności energetycznej A mogą poszczycić się podgrzewacze przepływowe, a także większość podgrzewaczy o pojemności do 15 litrów.

Dla najbardziej wymagających klientów polecamy podgrzewacze wody z pompą ciepła OW-PC, również w klasie energetycznej A w wersji ze zbiornikiem o pojemności 285 i 190 litrów (NOWOŚĆ).

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą podgrzewaczy.

Jesteśmy na Google+
Google+