Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Masz pytanie?

Jeśli masz pytania czy wątpliwości,
prosimy pisać lub dzwonić

 

E-mail
marketing@biawar.com.pl

Infolinia
0 801 003 066

W kwietniu ogłosiliśmy konkurs ?Wymyśl hasło ? wygraj Junaka? na najlepsze hasło reklamowe ogrzewaczy wody lub marki Biawar, w którym główną nagrodą był wyjątkowy skuter Junak Vintage oraz dodatkowo 10 Tabletów Samsung Galaxy i 50 urządzeń Power Bank. Co więcej, postanowiliśmy również tymi samymi nagrodami wyróżnić punkty sprzedaży ogrzewaczy Biawar, którzy zachęcali klientów do udziału w konkursie.

Uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością w wymyślaniu haseł, przez co wyłonienie zwycięzcy stanowiło nie lada wyzwanie. Ostatecznie, po długich dyskusjach i naradach, Komisja wyłoniła hasło,  którego krótka treść najtrafniej reprezentuje nasze ogrzewacze, a jest nim:

Źródło domowego ciepła

Nasz nowy slogan został wykorzystany już katalogu nowości produktowych BIAWAR MULTISPLIT!

 

Autorem najlepszego hasła jest Pan Tomasz z Dąbrowy Górniczej i tam też wyruszyliśmy z nagrodami. Spotkanie z laureatem miało miejsce w siedzibie firmy Tomex, gdzie został wypełniony zwycięski kupon. W sympatycznej atmosferze Dyrektor Handlowy NIBE-BIAWAR przekazał gratulacje oraz kluczyki do jednośladów nowym właścicielom.  Moment ten udało nam się uwiecznić na poniższym zdjęciu.

 

Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

 

Jesteśmy na Google+
Google+