Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Masz pytanie?

Jeśli masz pytania czy wątpliwości,
prosimy pisać lub dzwonić

 

E-mail
marketing@biawar.com.pl

Infolinia
0 801 003 066

W dniu 25 września zakończyła się czwarta edycja targów Renexpo w Warszawie. W tym roku zaprezentowało się ponad 100 wystawców z 10 krajów, których odwiedziło prawie 4000 zwiedzających.

Jak co roku dużym powodzeniem cieszyły się konferencje i fora branżowe, a największe zainteresowanie wzbudził III Kongres Polskiej Organizacji Rozwoju Pomp Ciepła PORT PC, podczas którego toczyła się dyskusja na temat możliwości polskiego rynku oraz rentowności pomp ciepła, przede wszystkim w odniesieniu do budynków energooszczędnych.

Na stoiskach dominowały panele fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. Firma NIBE-BIAWAR zaprezentowała gruntową pompę ciepła F1245 oraz powietrzną F2040, jak również kocioł peletowy PELMAX z zasobnikiem, wymiennik c.w.u. a także nowości ? panel fotowoltaiczny oraz rekuperator. Naszą główną intencją było pokazanie rozwiązania na potrzeby programu PROSUMENT. Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu na ten temat z wypowiedzią dr inż. Małgorzaty Smuczyńskiej.

 

 

Trzeciego dnia targów na naszym stoisku gościliśmy uczniów ze szkół średnich, dla których mieliśmy przyjemność przekazać wiedzę z zakresu odnawialnych źródeł energii oraz zaprezentować działanie gruntowych i powietrznych pomp ciepła NIBE.

 

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko, cieszymy się, że nasze produkty wzbudzały tak duże zainteresowanie.

Jesteśmy na Google+
Google+