Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Masz pytanie?

Jeśli masz pytania czy wątpliwości,
prosimy pisać lub dzwonić

 

E-mail
marketing@biawar.com.pl

Infolinia
0 801 003 066

Informujemy o wprowadzeniu do ofety nowej serii zbiorników buforowych i multiwalentnych o pojemności 750 i 1000 litrów.

Image          Image

Zbiorniki akumulacyjne BIAWAR BU BUZ to wysokiej jakości urządzenia przeznaczone do współpracy z pompami ciepła, kolektorami słonecznymi, kotłami i innymi źródłami ciepła w instalacjach grzewczych. Szczególnie w przypadku paliw stałych pozwalają ograniczyć zbytnie przegrzanie instalacji oraz częsty załadunek paliwa. Dwa króćce od frontu zbiornika pozwalają dodatkowo na podłączenie grzałek elektrycznych. Zbiorniki w wersji BUZ posiadają wbudowany zasobnik c.w.u. o pojemności 200 litrów. Mogą także dodatkowo posiadać wężownicę w dolnej części - do podłączenia kolektorów słonecznych (wersja BUZ x.91), a także drugą wężownicę wbudowaną w zasobnik c.w.u. (wersja BUZ x.92). Dzięki wielu króćcom przyłączeniowym zbiorniki multiwalentne BIAWAR BUZ dają nieograniczone możliwości w nawet najbardziej skomplikowanych instalacjach grzewczych.

Zbiorniki są izolowane za pomocą kształtek styropianowych o grubości minimum 10 cm, co ogranicza straty ciepła do minimum. Obudowę zewnętrzną stanowi płaszcz z twardego PVC w kolorze białym. Demontowana struktura izolacji ułatwia wprowadzenie zbiorników do kotłowni nawet w przypadku stosunkowo wąskich drzwi (dla pojemności 750l - 80 cm, dla 1000l - 90 cm). Od frontu zbiornik wyposażono w precyzyjny, estetyczny termometr. Wszystkie zbiorniki posiadają zastawkę - listwę  specjalnej konstrukcji, która umożliwia warstwowe ułożenie wody w zbiorniku. Woda zasilająca bufor trafia na odpowiedni poziom energetyczny o danej temperaturze.

Więcej informacji na temat zbiorników multiwalentnych serii BUZ znajdą Państwo tutaj:

http://www.biawar.com.pl/index.php/ogrzewacze-wody/zbiorniki-multiwalentne-buz/menu-id-115.html 

Jesteśmy na Google+
Google+