Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Masz pytanie?

Jeśli masz pytania czy wątpliwości,
prosimy pisać lub dzwonić

 

E-mail
marketing@biawar.com.pl

Infolinia
0 801 003 066

Miło jest nam poinformować Państwa o tym, że firma NIBE-BIAWAR znalazła się w elitarnym gronie Gazel Biznesu 2009 oraz Diamentów Forbesa 2010. Utrzymanie pozycji w tych prestiżowych rankingach w niełatwym okresie ostatniego roku ugruntowuje naszą pozycję na rynku, potwierdzając, że z kryzysu wyszliśmy wzmocnieni i gotowi do dalszych wyzwań.

ImageImage

Gazele Biznesu to prowadzony już od dziesięciu lat ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw, odnotowujących najwyższe wzrosty obrotów i zyski w perspektywie trzech ostatnich lat. Znalezienie się na liście Gazel cieszy tym bardziej, że w 2009 roku po raz pierwszy liczba zakwalifikowanych do rankingu firm była niższa niż rok wcześniej.

Z kolei prowadzony przez prestiżowy miesięcznik Forbes ranking ?Diamentów" promuje przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy przeciętny roczny wzrost wartości. Jest on zmierzony za pomocą średniej ważonej wartości majątku i wartości dochodowej firmy z trzech ostatnich lat.

Zdajemy sobie sprawę, że sukcesy naszej firmy nie byłyby możliwe bez udziału Partnerów Handlowych, dlatego serdecznie Państwu dziękujemy i mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.

Jesteśmy na Google+
Google+