Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Masz pytanie?

Jeśli masz pytania czy wątpliwości,
prosimy pisać lub dzwonić

 

E-mail
marketing@biawar.com.pl

Infolinia
0 801 003 066

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska NIBE-BIAWAR w czasie Międzynarodowych Targów InstalacyjnychINSTALACJE w PoznaniuW dniach 26-29 kwietnia br. znajdziecie nas Państwo w pawilonie 5, stoisko 158.

Image

Ta największa impreza targowa w regionie Europy Środkowo-Wschodniej będzie okazją do zaprezentowania szeregu nowości, zarówno jeśli chodzi o pompy ciepła NIBETM, jak też urządzenia grzewcze marki BIAWAR.

Wśród prezentowanych na targach nowości znajdą się m.in. ogrzewacz wody QUATTRO Klasa A - jedyny na polskim rynku ogrzewacz wody w najwyższej klasie energetycznej A, a także zasobnik warstwowy QUATTRO. Na stoisku NIBE-BIAWARznajdą też Państwo wysoko efektywne, multiwalentne zbiorniki dużych pojemności serii BUZ, przeznaczone do współpracy z systemem solarnym, pompą ciepła i kotłem c.o.oraz kocioł na holzgas VEDEX.

 

Nasze produkty będą także prezentowane na premierowej wystawie R-ENERGIA w pawilonie 4. Będzie to specjalna ekspozycja poświęcona nowoczesnym rozwiązaniom proekologicznym, stosowanym w technikach instalacyjnych, które zmierzają do oszczędzania i racjonalnego gospodarowania energią oraz sprawiają, że obiekt mieszkalny staje się bardziej przyjazny dla środowiska. Na wystawie tej swoje miejsce znajdą: pompa ciepła NIBETM F1245 oraz system grzewczy z kotłem na pelet PELLUX 200.

Serdecznie zapraszamy!

Jesteśmy na Google+
Google+