Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Masz pytanie?

Jeśli masz pytania czy wątpliwości,
prosimy pisać lub dzwonić

 

E-mail
kotly@biawar.com.pl

Infolinia
0 801 003 066

Koty do spalania peletu drzewnego

Ze względu na zanieczyszczenie środowiska naturalnego, rosnące ceny paliw kopalnych, ale także koszty inwestycyjne, komfort użytkowania i prostotę obsługi, użytkownicy coraz częściej poszukują rozwiązań mogących zapewnić efektywne i ekonomiczne sposoby wytwarzania energii cieplnej. Odpowiedzią firmy NIBE-BIAWAR na coraz to nowe wyzwania przyszłości, są zaawansowane technologicznie, a zarazem niezwykle proste w obsłudze kotły do spalania peletu drzewnego.

Jakie są atuty naszych kotłów? Są one w pełni automatycznie, niemal bezobsługowe oraz bardzo ekonomiczne. Zostały w nich zautomatyzowane takie czynności jak dawkowanie paliwa, kontrola procesu spalania oraz sterowanie instalacją grzewczą. Zapewnia to ogromny komfort użytkowania w porównaniu do innych kotłów na paliwa stałe. Kotły na pelet stanowią ciekawą propozycję dla tych, którzy nie mają dostępu do gazu ziemnego bądź mają domy energooszczędne i korzystają ze źródeł energii odnawialnej. 

Istotną kwestią jest bezpieczeństwo użytkowania. W kotłach PELLUX wdrożyliśmy system automatycznego czyszczenia kanałów spalinowych oraz palnika, dzięki czemu zachowujemy bezpieczeństwo użytkowania oraz unikamy strat ciepła.

 

Jestemy na Google+
Google+

Yeezy boost 350 V2 Yeezy boost 350 V2 for sale Yeezy 350 V2 for sale Yeezy 350 V2