Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Instalatorzy POMP CIEPŁA

Sprawdź, gdzie w okolicy znajdziesz Autoryzowanego Instalatora pomp ciepła NIBE. Autoryzowany Instalator posiada uprawnienia do montażu i uruchomienia pomp ciepła marki NIBE.

LEGENDA:

VIP PARTNER - to autoryzowany instalator pomp ciepła NIBE, który w ostatnim roku zamontował znaczną ilość pomp ciepła NIBE.

EKSPOZYCJA NIBE - w siedzibie tej firmy, można obejrzeć urządzenia NIBE lub pracującą instalację z pompą ciepła NIBE.

UPRAWNIENIA SERWISOWE - autoryzowany instalator oznaczony tą ikoną posiada uprawnienia do serwisowania pomp ciepła marki NIBE.

CERTYFIKAT UDT - instalator ukończył szkolenie w akredytowanym przez UDT ośrodku szkoleniowym, zdał egzamin i znajduje się w polskim rejestrze certyfikowanych instalatorów, wydanych certyfikatów i ich wtórników OZE.

CERTYFIKAT EUCERT - instalator ukończył szkolenie EUCERT, z zakresu instalacji pomp ciepła i znajduje się na europejskiej liście certyfikowanych instalatorów pomp ciepła.

 

Znajdź w pobliżu
Województwo (opcjonalne)
Brak .
Jestemy na Google+
Google+

Yeezy boost 350 V2 Yeezy boost 350 V2 for sale Yeezy 350 V2 for sale Yeezy 350 V2